شرکت موتوژن از برندهای برتر موتور الکتریکی

 13 بهمن 1398   15:42
 0
 1091
اشتراک :

احتمالا شما هم در جاهای مختلف نام موتوژن را شنیده باشید. شرکت سرشناسی که یکی از باسابقه‌ترین تولیدکنندگان انواع الکتروموتور در ایران است و محصولات باکیفیتی را روانه بازار می‌کند. حالا زمان آن رسیده که بیشتر با این برند آشنا شویم.

تاریخچه موتوژن 

شرکت موتوژن یکی از بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین تولیدکنندگان در صنعت تولید الکتروموتور در منطقه خاورمیانه به شمار می‌رود. زمان تاسیس این شرکت به سال ۱۳۵۲ بازمی‌گردد که در ابتدا نام این شرکت موتوژن گلد الکتریک بوده است. اما نام آن در سال ۱۳۵۴ نام آن به موتوژن تغییر پیدا می‌کند. دفتر مرکزی و کارخانه برند موتوژن در تبریز واقع در منطقه صنعتی غرب این شهر قرار گرفته است. حضور موثر این شرکت در منطقه آذربایجان و به طور کلی غرب کشور، باعث ایجاد اشتغال گسترده برای ساکنین این ناحیه شده است. دفتر بازرگانی شرکت موتوژن در تهران واقع شده است و نمایندگی‌هایی نیز در سایر نقاط کشور دارد. فروشگاه صنعتی و کشاورزی داداشی موتوژن افتخار این را دارد که نمایندگی موتوژن در شهر زنجان را داراست.

شرکت موتوژن

دستاوردها و افتخارات شرکت موتوژن

این شرکت همچنین توانسته در ادوار مختلف،‌ عنوان واحد صنعتی نمونه،‌ واحد برگزیده جشنواره قهرمانان، جشنواره تولید ملی، صادر کننده نمونه و واحد نمونه تولید ملی را به دست آورد؛ که همه این افتخارات گواهی بر این مدعاست که این شرکت حضور پرقدرتی را در صنعت تولید الکتروموتور ایجاد کرده است.
در حال حاضر شرکت موتوژن بیش از دو میلیون دستگاه از انواع الکتروموتورهای تک فاز،‌ سه فاز،‌ الکتروموتورهای صنعتی و خانگی را تولید می‌کند. این شرکت با رعایت استانداردهای جهانی نظیر استاندارد DIN و NEMA فعالیت بین‌المللی خود را ارتقا بخشیده است و توانسته بازار خوبی را در سه قاره آسیا، اروپا و آفریقا فراهم آورد. این شرکت تولیدی همچنین با بهره‌گیری از انواع ابزارها و آزمایشگاه‌های مدرن و تجهیزات صنعتی دقیق توانسته گواهینامه‌های معتبری از جمله گواهی ISO 9001 - 2008  از موسسه SGS سوئیس را اخذ کند. چرخه تولید شرکت موتوژن، مجموعه کاملی از خطوط تولید برای پوشش حداکثری مراحل ساخت الکتروموتور هستند.

محصولات موتوژن

محصولات موتوژن در سه بخش الکتروموتورهای صنعتی (شامل الکتروموتورهای صنعتی سه فاز و تک فاز با قدرتی از ۶۰ وات الی ۶۳۰ کیلووات)، الکتروموتورهای خانگی (شامل الکتروموتورهای کولری اسپلیت فاز، خازنی و ...) و انواع الکتروپمپ (شامل انواع الکتروپمپ‌های کولری، پمپ آب صابون و ...) عرضه می‌گردد.

ویژگی‌های برتر برند موتوژن

فناوری شرکت تولیدی موتوژن شامل بخش تحقیق و توسعه، تضمین و کنترل کیفیت و بخش آزمایشگاه است. همچنین این شرکت به دلیل حفظ و توسعه و افزایش سطح رضایت مشتریان و تامین خواسته‌های آن‌ها به عنوان یک هدف اصلی، اقدام به ارائه مجموعه‌ای از خدمات پس از فروش کرده است. شرکت موتوژن با ایجاد ارتباط بیشتر انتظارات و خواسته‌های مشتریان خود را تامین کرده است.
تکنولوژی نوین و پرسنل نخبه و کارآزموده در کنار تجربه ۴۵ ساله شرکت موتوژن موجب شده این شرکت طیف وسیعی از انواع الکتروموتورهای سه فاز، تک فاز و الکتروموتور های خاص را بنا به درخواست مشتری طراحی و تولید کند. همه این‌ها در راستای کسب رضایت شما مشتریان عزیز و گرانقدر بوده است. این شرکت یکی از قدرتمندترین برندها در این حوزه است که توانسته به کشورهای مختلف نیز صادرات داشته باشد.

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله :