محصولات

اشتراک :

فروشگاه صنعتی داداشی موتوژن ارائه کننده انواع موتورآلات صنعتی است و با داشتن بیش از 30 سال تجربه و شناخت نیاز مصرف کننده توانسته در زمینه تامین تجهیزات برق صنعتی و ابزار آلات ساختمانی و کشاورزی بسیار موفق عمل کند. یکی از برندهای معتبر و شناخته شده این حوزه برند موتوژن است که در حال حاظر بیش از دو میلیون دستگاه انواع الکتروموتورهای تک فاز و سه فاز با کاربردهای صنعتی و خانگی را مطابق با استانداردهای جهانی تولید کرده است. داداشی موتوژن با داشتن نمایندگی موتوژن در شهر زنجان آماده ارائه هرگونه تجهیزات صنعتی از برند موتوژن است.

انواع محصولات مرتبط با این حوزه از برند موتوژن مانند انواع پمپ ها، الکتروگیربکس ها، الکتروموتور ها و سایر ابزارآلات صنعتی را می توانید از فروشگاه داداشی خریداری نمایید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخ گویی به سوالات شما در زمینه فروش و ارائه مشاوره در زمینه خرید انواع محصولات صنعتی هستند. شما می توانید از طریق شماره تلفن های ذکر شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

زیر گروه
الکتروموتور موتوژن

قیمت الکتروموتور موتوژن : فروش انواع الکتروموتور موتوژن با بهترین کیفیت. برای خرید و اطلاع از مشخصات و لیست قیمت روز موتوژن کلیک کنید.

انواع پمپ

برای خرید انواع پمپ های صنعتی و خانگی با کارایی بالا و بهترین کیفیت کلیک کنید.

الکترو گیربکس

الکتروگیربکس : قیمت الکتروگیربکس موتوژن در انواع مختلف شامل موتور گیربکس شافت مستقیم (هلیکال)، دور متغیر، حلزونی و مرکب با بهترین کیفیت در داداشی موتوژن. برای اطلاع از قیمت گیربکس کلیک کنید.